עגלול

מהו עגלול, למי מתאימה עגלת פרימיום ומה זה בכלל טיולון?

עגלות תינוקות הן כנראה הפריט המזוהה ביותר עם התינוק ואתם תשתמשו בהן לא מעט בתור הורים, אך עם המגוון הענק של העגלות בשוק היום, קניית עגלה היא עניין מורכב כמעט כמו בחירת רכב חדש. בשביל לעזור לכם להתמצא ולבחור את העגלה שתתאים לכם ולילדכם, אתם מוזמנים להיעזר במדריך שכאן.

איזה סוגי עגלות קיימים היום בשוק?

אם כבר יצא לכם להתרשם מעט מהעגלות השונות בחנויות, ודאי שמתם לב לריבוי העגלות הנבדלות בגודל, במבנה, בצורה וכמובן בקהל היעד. אמנם לכל העגלות תפקיד בסיסי זהה, אך יש כמה הבדלים שחשוב לשים לב אליהם בעת בחירת העגלה.

עגלה משולבת (פרימיום) – העגלה המשולבת היא העגלה הקלאסית שרובנו מכירים. היא מגיעה במגוון צורות וכוללת שלד עליו ניתן להרכיב אמבטיה לתינוק או מושב מיוחד כאשר הילד כבר יכול לשבת. עגלה זו הכרחית עבור תינוקות רכים שכן היא מאפשרת מצב שכיבה מלא.

עגלת תאומים – גם עבור התאומים ניתן למצוא עגלות מיוחדות שיעזרו לכם להתמודד עם שני ילדים בבית אחת. עגלות כפולות מגיעות בצורה של שני מושבים מקבילים או של מושב מאחורי מושב.

טיולון – עגלת הטיולון נועדה לנסיעות וטיולים ארוכים והיא נוחה במיוחד לנשיאה ולקיפול. יתרונו הגדול של הטיולון הוא משקלו הנמוך יחסית, אך חשוב לציין שעגלה זו מתאימה לילדים גדולים יותר, מגיל שנתיים ומעלה.

עגלול – העגלול משלב את הלול הנוח והמוכר עם גלגלים ומאפשר לכם לצאת לטיול או לנייד את הלול בקלות ובנוחות.

איך לבחור את העגלה המתאימה לכם?

לפני הכל, חשוב להתעכב על סעיף הבטיחות. עגלה צריכה להיות בטיחותית לילדכם שישכב בה. לכן, הקפידו לבחור בעגלה של חברה מוכרת ואמינה ובדקו אם היא עומדת בכל התקנים הדרושים לכך. ודאו שהיא יציבה ומתאימה לגילו ולמשקלו של הילד.

סעיף הנוחות גם הוא קריטי כשמדובר בעגלה בה התינוק יבלה זמן רב ואתם תצטרכו לדחוף. האם העגלה נוחה לנשיאה וקיפול? האם העגלה כבדה? חשוב מאוד לבדוק שהעגלה נוחה בזמן הנסיעה, שהגלגלים בולמים היטב את הזעזועים ושיש מספיק מקום בשביל התינוק לשבת או לשכב.

עגלה חדשה זו הוצאה משמעותית, לכן רצוי לבחור בעגלה עמידה שתחזיק שנים ארוכות ואולי אף תתאים לילד הבא. כאשר בוחנים עגלה בחנות קשה לדמיין כיצד היא תתפקד במהלך היומיום וסביר להניח שלא תוכלו לחזות באותו הרגע את יתרונותיה וחסרונותיה בעתיד. לכן, בררו היטב על דגם העגלה שאתם עומדים לבחור, על המותג וקראו המלצות של הורים אחרים.

בייבי לאב outlet - המקום שלכם למצוא את מוצרי התינוקות הטובים ביותר!

אם עוד לא בחרתם עגלול, שידת החתלה, עריסה, כורסת הנקה או כל פריט אחר הקשור בילדכם, אתם מוזמנים להגיע לחנות החדשה של בייבי לאב outlet ליד הפרימיום סנטר בחולון. במקום תוכלו להתרשם מהמותגים המוכרים והמובילים של בייבי לאב ולהנות ממחירים מוזלים.

להצעות מחיר ובירוריםJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים על ידי אפטר יו
שותפים: הריון ולידה