עריסה לתינוק

עריסה לתינוק, הכרח או מותרות?

למה בעצם מתכוונים כשאומרים עריסה? ובכן, אם הכוונה היא לאותה מיטת תינוק קטנטנה, כמו שרואים בתמונות או סרטים ישנים וכמו שאולי אפילו היתה לחלק מאיתנו כשנולדנו, אז בימינו כבר כמעט ולא נעשה בהן שימוש. הן עדיין מיוצרות, אך מטרתן היא לרוב להוות מעין מתקן נוסף, נוח ומוגן, בו אפשר להניח את הפעוט לשכב, לנוח או לישון, אך בדומה ללול הוא אינו מהווה תחליף למיטה.

מה שאומר שבעצם ההחלטה תלויה בכם, בעוד מיטה היא הכרח, השניים האחרים הם למעשה תוספות לא מחייבות או במילים אחרות מותרות. יש הורים שיעדיפו שיהיו ברשותם מתקנים נוספים להשכבת ילדם, כאלה שניתן לנייד מחדר לחדר או אפילו לשנע ממקום למקום, וזו אפשרות יעילה ומוצלחת. אך ניתן בהחלט גם להסתפק במיטה בטוחה ותקנית, שהרי בלעדיה באמת אי אפשר.

כך שהבחירה היא שלכם, בהתאם לצרכים ולאורח חייכם, לרצונות ולהעדפות, אם אתם מעוניינים בכך או לא. מה שבטוח זה שלא מדובר בצורך ולכן ניתן לומר שהפריט הזה אינו צריך להופיע ברשימת הציוד שעליכם לרכוש לקראת הלידה, בניגוד למשל לעגלה מוצלחת, כסא בטיחות לרכב, אמבטיה ושאר מוצרים נחוצים.

בכל מקרה, אספנו למענכם כמה המלצות של מכון התקנים הישראלי לקראת רכישת מיטה, לול או עריסה לתינוק -

לבדוק את המבנה עם דגש על הגימור, הטיב וחלקים בולטים, המידות, תכונות הבד, היציבות, פיתול השלבים וכיפוף החלקים, רעילות הציפויים (לכה, צבע, פלסטיק). מבחינת עמידות - חלקי המתכת והפרזול (במקרה ויש), התחתית, וכן על המזרן להיות כמובן עמיד בפני אש.

יש לוודא שהם מיוצרים אך ורק מהחומרים המותרים, שקיימות הוראות מדויקות בעברית להרכבה ולשימוש, לבדוק שאין חורים, חריצים, סדקים, פינות חדות, שברים, חלקים פגומים וכדומה. שקיימים מעצורים לפחות בחלק מהגלגלים, שהמזרן מתאים בגודל ובמידות ועומד בתקן הישראלי ושהתחתית יציבה ומחוברת כראוי ולא ניתן להזיזה.

באתר מכון התקנים הישראלי תוכלו גם למצוא המלצות ועצות חשובות לשימוש נכון במוצרים הללו, כך שאם אתם מתעניינים ורוצים לדעת יותר או להתוודע אל רשימות יצרנים בתו תקן אתם יכולים לבקר ולהסתייע בו.

אם כן, כמו שנאמר עריסה לתינוק היא לא בגדר חובה ותלויה בעיקר בצרכים שלכם. מה שכן, בכל הנוגע לציוד ואביזרים לתינוק ולהורים, בייבי לאב outlet פה כדי לספק לכם את המענה, שפע של מוצרים, דגמים, חברות ומותגים מהארץ ומרחבי העולם, רוכזו למענכם במקום אחד, בחנות אאוטלט, במחירים נוחים והוגנים - צעצועים ומשחקים, עגלות וטיולונים, חדרי תינוקות, כסאות בטיחות, בוסטרים וסלקלים, מנשאים וכן הלאה.

אין פריט שלא תמצאו פה, והעלויות כמו שכבר הוזכר נמוכות, אך במקרה זה שלא כמו בתחומים אחרים לא באים על חשבון האיכות. לרשותכם עומד צוות מקצועי ומנוסה, לתדרך וללוות אתכם, לייעץ ולספק לכם עזרה. אז בואו לבקר במתחם פרימיום סנטר באזור התעשייה בחולון ולהנות מחווית רכישה יעילה ומשתלמת.


להצעות מחיר ובירוריםJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים על ידי אפטר יו
שותפים: הריון ולידה