רהיטי סגל

אחת התקופות היותר מרגשות ומסעירות היא התקופה שלפני הלידה של ילד חדש. אם מדובר בילד ראשון, השמחה גדולה פי כמה. יחד עם השמחה גם מתעורר הרצון והצורך לקנות לרך הנולד כל מה שנדרש על מנת לאפשר לו להתחיל את החיים שלו בצורה הטובה ביותר ולהורים הצעירים להסיר את המועקה של רכישת ציוד, רהיטי תינוקות וצעצועים אחרי שהילד כבר יצא לאוויר העולם.

מאותו הרגע מתמקדת תשומת הלב של ההורים אך ורק בילד, ברווחתו, בצרכים שלו ובהתפתחות שלו. כל רגע עם התינוק הוא רגע שלא יחזור, כל יום וכל דקה מביאים דברים חדשים, חוויות חדשות ורשמים בלתי נשכחים. הילד לומד את העולם וחוקר אותו, וההורים לומדים להכיר את היצור החדש והמקסים שזה עתה הצטרף למשפחה.

רהיטי סגל – מגוון חדרי שינה וציוד לתינוק

חנות בייבי לאב outlet במתחם פרימיום סנטר, סמוך למתחם חצי חינם באזור התעשייה של חולון, מציגה ומוכרת את מיטב הציוד והריהוט לתינוקות. חלק מחדרי השינה לתינוקות המשווקים בחנות בייבי לאב outlet הינם מתוצרת רהיטי סגל – אחת מחברות ייצור הרהיטים והציוד לתינוקות הוותיקות בישראל. החברה הוקמה עוד לפני קום המדינה ושרדה את כל השינויים והתמורות.

בחנות מוצגים דגמים של חדרי תינוקות מסוגים שונים, החל מסגנון כפרי צרפתי וכלה בסגנון נאה מאד ומעשי. להלן רשימה חלקית מאד של הדגמים, הכוללים רהיטים מסוגים שונים:

פרובאנס: חדר שינה לתינוק מבית סגל העשוי בסגנון צרפתי ובעיצוב וגימור מלכותיים לעילא. הרגליים של המיטה, השידה והארון בהחלט מזכירים את הריהוט הצרפתי ויוצרים אגב כך אווירה מפנקת. זהו בהחלט חדר שינה נאה למלך הפרטי שלכם.

לירון: המאפיינים העיקריים של הדגם הזה הם קווים נקיים וגודל גדול יחסית. גודל כזה הוא חשוב ומאפשר אחסון של כל כלי המיטה והציוד של הילד במקום אחד. החלק הטוב ביותר מהבחינה הזאת זהו הארון המודולארי המותאם בצורה המיטבית לצרכים שלכם.

100 כנפיים: נועד לניצול מרבי של המקום בחדר. בהחלט ניתן לומר שזהו אחד הדגמים הקומפקטיים והיפים שיש.

יעל: אחד החדרים המעניינים מתוצרת רהיטי סגל. יש בחדר הזה שילוב מוצלח בין עיצוב מודרני מצד אחד ומיטה בעיצוב קלאסי

טוסקנה: חדר מעוצב בצורה מעניינת ומושכת. השידה בנויה בצורה שנוח יותר לעבוד איתה וכוללת שלוש מגירות טיפול עליונות, שתי מגירות מרכזיות ושתי מגירות אחסון גדולות בחלק התחתון. כך גם ניתן לחלק בצורה טובה את כל הביגוד ושאר כלי המיטה של הילד.

רהיטי תינוקות – שילוב בין פונקציונאליות לאסתטיקה

כשנכנסים לחדר שבו שוכן אחר כבוד הפעוט, הדבר הבולט ביותר לעין הוא הפן האסתטי, התאמת הצבעים והתאמת הסגנונות. הרהיטים שבהם מדובר נמנים עם העילית הן מהבחינה הזאת והן מבחינת הנוחות שבשימוש, באחסון של החפצים וכלי המיטה ושאר הציוד. השאיפה היא שדברים יהיו תמיד בהישג יד ולא יהיה צורך להתרוצץ ולחפשם בשעת הצורך.

בחנות בייבי לאב outlet משווקים את מיטב הציוד והריהוט במחירים המאפשרים להורים צעירים לקנות הרבה יותר בהרבה פחות. מבצעים שונים על דגמי ציוד לתינוק ייחודיים הופכים את הרכישה שלכם לכדאית ואטרקטיבית. בחנות בייבי לאב outlet נמכרים רהיטי תינוקות של המותגים המובילים כך שאתם תוכלו למצוא בדיוק מה שאתם צריכים.

השילוב שבין מוצרים איכותיים מחד גיסא ומיקום נוח, מרכזי ונגיש מאידך גיסא הוא השילוב המנצח. אז לפני שאתם מתחילים לרכוש ריהוט וציוד לילד בחדש, כדאי לבקר בחנות בייבי לאב outlet. בהחלט שווה.

להצעות מחיר ובירוריםJoomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
בניית אתר על ידי שלושה מעצבים | קידום אתרים על ידי אפטר יו
שותפים: הריון ולידה